Ik vond het een leuk en spannend boek, groetjes Mieke Nijssen uit R1B.
M. 18/05/2021 11:55 ★★★★★
Ik vindt dit geen leuk boek omdat ik dit als een horor boek zie.
Het was denk zelf wel het leukste boek tot nu toe en het is best wel avontuurlijk.
S. 18/05/2021 11:48 ★★★★★
Ik vond het op zich wel een leuk boek.
S. 18/05/2021 11:48 ★★★★★
Ik vond het een hele leuke boek de verhaal was echt fantastisch.
Ik vond het een hele leuke boek de verhaal was echt fantastisch.
Heel leuk boek vermakend.
J. 18/05/2021 11:23 ★★★★★
Interresant.
J. 18/05/2021 11:21 ★★★★★
Interessant hoe de economie is gegroeit in de laatste tijd
.
.
Was niet mijn type boek maar was wel goed verhaal.
Interessant hoe de economie is gegroeit
.
.
R. 18/05/2021 11:19 ★★★★
Ik vond het echt een leuk boek! Het was een vrolijke sfeer, en best makkelijk te lezen. Ook gaat het over meiden en jongens van mijn leeftijd. Dat vind ik zelf altijd intresantter. Beetje moderne boeken.
Het is een leuk en spannend boek, want ik had niet gedacht dat het zusje eerst zou worden getrokken, maar er zitten ook wat zielige stukjes in.
3. 18/05/2021 08:34 ★★★★
Dit boek is echt een aanrader als je van spannende boeken houd. In het verhaal komen veel spannende momenten voor en dat maakt het lezen van dit boek ook zo leuk.
Ik vond het in het begin verwarrend en bij het middenstuk saai worden, maar als je met aandacht verder leest naar het einde word het pas echt spannend.
Hou er rekening mee dat het boek heel dik is 245 bladzijde.
Hou er rekening mee dat het boek heel dik is 245 bladzijde.
R. 18/05/2021 08:31 ★★★★★
Heel spannend boek, het einde was echt een verassing!
Ik vond het boek heel leuk, het had een leuk plot en had hem snel uit!
Het boek is super leuk voor jonge kinderen. Vooral voor meiden die nog een dag boek schrijven en dat erg leuk vinden. Alles wordt goed in detail verteld en het verhaal is van het begin tot aan het eind leuk om te lezen. Er gebeurt heel het boek door van alles. Een aanrader.
Dit boek was geweldig een gaf een goed beeld van het verzet.
Prima boek maar het verhaal was op momenten saai en voelde uitgerekt.
Was een goed boek die een goed beeld gaf over de druk op het oosten van europa tijdens de holocaust.
Het is aanrader en het is spannend boek.
A. 17/05/2021 20:39 ★★★
Je maakt alles mee door de ogen van pubers en daarom kan je het op elk moment lezen. Het is een avontuurlijke en daarom wil je het snel uitlezen!
.
.
M. 17/05/2021 13:24 ★★★
Ik vond dit een zeer emotionele, ontroerende en een realistische boek, want alles wat er werd verteld in het boek zou ook in het ' echte leven ' kunnen gebeuren.
M. 17/05/2021 13:18 ★★★
Ik vond dit boek echt SUPER leuk ik zou hem echt voor iedereen aanraden! !
.
.
N. 17/05/2021 12:37 ★★★
Ik vond dit boek echt SUPER leuk ik zou hem echt voor iedereen aanraden! !
.
.
N. 17/05/2021 12:37 ★★★
Ik vind het een leuk en spannend boek dat komt door de vermisingen maar daardoor wil ik wel door blijven lezen.
< Leestip





























